Yardım

Sipariş ve Teslimat” konusunda merak ettiğiniz soruları bu sayfadan görüntüleyebilirsiniz.

Sipariş ettiğim ürünü ne zaman teslim alabilirim?

İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş  günü içinde işleme alınır.İş günleri hafta içi  09:00-18.00 saatleri arasıdır.

İş günleri içerisinde ürünlere ait verilen siparişler bir sonraki 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Siparişin teslimatı, anlaşmalı kargo şirketimiz tarafından yerleşim yerinin uzaklığına göre 1-3 iş günü içerisinde müşterinin siparişinde belirttiği adrese yapılır.Kargoda yaşanabilecek aksaklıklardan şirketimiz sorumlu değildir.

Kargo hasarlı geldi ne yapmalıyım?

Sipariş ettiğiniz ürün kargoda meydana gelebilecek hasarlar göz önünde bulundurularak uygun bir paketlemeyle tarafınıza gönderilir. Buna rağmen kargonuzda herhangi bir hasar tespit ederseniz, teslimatı kabul etmeyiniz ve mutlaka kargo personeline tutanak tutturunuz ve hemen Ege ile Ece Müşteri Hizmetlerini arayarak ya da iletişim formu ile bilgi veriniz.

Kargo bedeli öder miyim?

Vereceğiniz siparişlerin tutarına göre farklı zamanlarda kargo kampanyaları yapılmaktadır.Şu anda gönderileriniz MNG kargo ile gönderilmektedir.Sipariş ürünlerinin tutarı 75 TL ve üzeri olduğunda kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Hangi kargo firmalarıyla çalışıyorsunuz?
Şu anda sitemizden aldığınız tüm ürünler UPS  kargo ile gönderilmektedir.

Fatura ve teslimat adresi farklı olabilir mi?
Faturanızın teslimat adresinden farklı bir adrese teslim edilmesini isteyebilirsiniz. Bu durumda sipariş sırasında size, anlaşmalı kargo fiyatına göre minimum dosya tutarı yansıtılacaktır.

Paylaş