Ege ile Ece Çocuk Kitapları

TÜM KİTAPLAR

Youtube kanalı

Youtube Kanalı

Blog Yazıları

Kızım Ceren henüz 1,5 yaşında Ege ile Ece’nin tüm serisini tek tek inceliyor. En çok hayvanat bahçesi kitabını seviyor. Hayvanları göstererek seslerini çıkarmaya bayılıyor.

Esra Demir – Öğretmen
İstanbul

Oğlum Bora 4 yaşında, vaktinin büyük bir kısmını en yakın arkadaşları Ege ve Ece kitaplarıyla geçiriyor. Şimdilik okuyamasa da tüm serideki kitapları tek tek inceliyor.

Halil Birer

Güzel Kızım Elif, her gece uyumadan önce Ege ile Ece’nin bulmaca ve boyama sayfalarını karıştırmaktan büyük keyif alıyor. Pek çok gece Ege ile Ece elinde tatlı rüyalara dalıyor.

Hatice Ensaroğlu – Öğretmen
Osmaniye

Kızım Derinsu her akşam yatmadan önce Ege ile Ece Kardeşlerin hikayelerinin yer aldığı kitapları okumadan uyumuyor. Yatakta kucağına aldığı Ege ile Ece kitaplarıyla uyuyor. Hepimiz biliriz ki çocuklara özellikle yatmadan önce kitap okumak onların hayal gücünü geliştirecek önemli bir ritüeldir. Ben de kızımın hayal gücünü geliştirecek bu güzel kitapları ona okumaktan büyük keyif alıyorum.

Serpil Aksoy

Merhaba, kızım Nevasu için Ege ile Ece kardeşlerin kitap serisini aldım. Kitapların parlak renkleri kızımın çok dikkatini çekti ve özellikle sayfalardaki yapıştırmalı bulmacaları yapıştırırken büyük bir heyecan duyuyor. Ege ile Ece’nin ailesi tıpkı bizler gibi bir Türk ailesi ve hikayelerde geçen konular çok öğretici.

Arife Sezginer – Muhasebeci
İstanbul

Herkese Merhaba, Ege ile Ece Serisini 4 yaşındaki kızım Eda için aldım. Kitapları Eda’ya verdiğim andan itibaren elinden hiç bırakmadı. Bu fotoğrafta da kitapların sayfalarını defalarca çevirip, okumamı istedi. Bu rengarenk kitaplar içinde bende kızıma keyifle hikayeleri okuyorum.

Nagehan Eygi
İzmir

Merhaba, Ege ile Ece Serisini Oğullarım Kaan (6 Yaşında) ve Karan (1 Yaşında) için aldım. Fotoğrafta gördüğünüz gibi kitaptaki karakterlerle ve etkinlikler bölümü ile oldukça ilgilendiler. Büyük oğlum okumayı bildiği için küçük oğluma kitapları okuyor. Küçük olan ise kitapların arkasında yer alan çıkartmaları boş olan yerlere yapıştırmaya çalışıyor. Okudukça hem öğreniyorlar, hem de eğleniyorlar. Ege ile Ece serisinin Türk aile yapısına dair konuları ele almış olması da oldukça eğitici buldum.

Neşe Alkanat
İzmit